Komentari (7 komentara do sada)

prof.Baltazar Prije 11 mjeseci

Poštovani, ispravite pravopisnu grešku u tekstu. Sigurno se ne piše ''Otamo'' mogu...

Prijavi zloupotrebu
  • 0
+0, -0

Sulejman Veličanstveni Prije 11 mjeseci

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu
  • 0
+0, -0

Drazen Petrusic Prije 11 mjeseci

Poštovanje, ispričavam se na smetnji svima onima koje ovo neće zanimati ali za sve one kojima treba financijska pomoć ovo bi mogla biti stvar koja će im promijeniti život i omogućiti njihovim obiteljima lagoodniju stvarnost. Riječ je o specifičnom sistemu za kladjenje kojega sam razvio i koji mi je sa izuzetno malim početnim ulozima donio zaradu od nekoliko desetaka tisuća kuna u samo 5 mjeseci.Danas mi taj sistem omogućava život bez šefova i fiksnog radnog vremena te sam sretan čovjek.Ako je to i Vaš san pogledajte ovaj blog i započnite nešto što bi vam moglo promijeniti život.Sistem ne naplacujem javite se, pogledajte o cemu se radi i donesite odluku o eventualnoj suradnji. sistemdobitni.bloger.index.hr

Prijavi zloupotrebu
  • 0
+1, -1

Antonijo Vrljičak Prije 11 mjeseci

Toliko si jadan da držiš kao svoje ime tog zlotvora koji je ubijao i pustošio hrvatski narod !!

Prijavi zloupotrebu
  • -3
+1, -4

BerenAlsgaard Prije 11 mjeseci

@Sulejman Veličanstveni[1017571]: glumatanje neke moralne vertikale i općenito seruckanje po svemu na sportskom news portalu isto nije baš za pohvalu....

Prijavi zloupotrebu
  • 2
+2, -0
Pogledaj sve komentare