Messi se 'vratio' i održao lekciju: 'Trebala nam je noć poput ove!'

Najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi izrazio je oduševljenje pobjedom Barcelone protiv Milana (4-0) i prolazom u četvrtfinale Lige prvaka. Argentinac tvrdi da je sve u igri Katalonaca funkcionirali savršeno…

Maminjo Bloger Prije 1 godine

Nevjerovatan dan jucer,pogodjena je kvota 86 na blogu! odigrano je 10 parova na 2 listica i svih 10 je pogodjeno.Nemam nikakve financijske koristi od ovog reklamiranja i samo mi je u cilju da me sto vise ljudi prati dok me ovako dobro ide sto me dodatno motivira na rad i proucavanje parova.Za danas su opet postavljena dva listica sa visokom kvotom pa za sve one koji nemaju puno za ulagati definitivno preporucujem da pogledaju sta sam izabrao. maminho.bloger.index hr

Prijavi zloupotrebu

Shoota Prije 1 godine

MESSI - THE GOD OF FOOTBALL!!!!!!! covijek ima tek 25 godina a vec je srusio skoro sve moguce rekorde u nogometu a do kraja karijere i oce, vec sada je drugi strijelac u povijesti lige prvaka a do kraja karijere ce biti definitivno prvi, vec sada je on najbolji nogometas svih vremena, sam u svojoj kategoriji, svi ostali su daleko daleko ispod njega a Barca je prvi i jedini klub u povijesti lige prvaka koji je prosao dalje nakon sto je prvu tekmu izgubio 2:0!!!!!!!

Prijavi zloupotrebu

smece123 Prije 1 godine

grande messi !

Prijavi zloupotrebu

Filip Hofer Prije 1 godine

Bravo Barca....jučer sam uživao u predivnoj igri.HVALA A sada naletit na real i vratit im ove 2 tekme. Mes qou un club.

Prijavi zloupotrebu

Darko Dukic Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

Filip Hofer Prije 1 godine

JEBENO SU IGRALI BRAVO BARCAAAAAAAAAAAAAA

LJUBOMORNE DUŠE MOGU DA MESSIJU I DRUŠTVU PUŠE....HAHAHAHA

Prijavi zloupotrebu

Mario Jagar Prije 1 godine

nema ih nitko :)

Prijavi zloupotrebu

Ivan Šoljak Prije 1 godine

E ona sinoć Barcelona je Barcelona koju sam volio prije gledat agresivna, okomita na gol, bez velikog kompliciranja i najvažnije bez prenaglašenog simuliranja

Prijavi zloupotrebu

Robi89 Prije 1 godine

Meni vise smeta sto jucer 100 clanaka pred utakmicu a danas 100 clanaka poslje o berceloni a tako je bilo i o realu...... A drugi klubovi se nespominju....ko da Bayern danas neigra ili jucer Galatasaray

Prijavi zloupotrebu

dado987 Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

napaceni-narod Prije 1 godine

BARCELONA je najbolji klub svih vremena, a MESSI najbolji igrač !!! i tu nema nikakve dvojbe...

Prijavi zloupotrebu

davorluka Prije 1 godine

Hehehe Messi je nestao, ispario, na San Siru..., pa gdje je taj Messi, jeli uopće on došao na utakmicu, hahahaha hihihihi hohoho... Ali eto ga došao je Messi sa Xavijem i Iniesto i ostalom ekipom na Camp nou i puno ga je bilo po terenu i izbušio Milana... Milan je već na poluvremenu bio poput Švicarskog sira, a ostatak sve se zna... Ovo je dobra lekcija, ne samo Milanu nego cjelom Svjetu. Rugat se sa Barcelonom, najačom momčadi svih vremena..., nemoj te više nikad jer kad Barcelona odluči igrati i dobiti, svi će te vi dobiti bome pravu lekciju... Jednostavno bravo bravo Barcelona...

Prijavi zloupotrebu

fb_100002069143806 Prije 1 godine

svaka cast Mesiju ali da nebi opet sudaca da ih poguraju nista od njih i ova utakmica nije nikakvo mijerilo za njihovu formu Milan je bez obzira na sve daleko ispod Barse,Reala,MnU,Bayerna vidjecemo dok nalete na jaceg sta ce!!

Prijavi zloupotrebu

patoalex Prije 1 godine

fb_4563737305282''58 @ Do ovoga nebi ni došlo da je sviran čist penal na Pedru zar ne???????

Prijavi zloupotrebu

davorluka Prije 1 godine

@ fb 10000206...

Dobro kažeš, da u MIlanu nije igrač igrao rukom i ono ljepo spustio loptu i servirao je Boatengu i onda je to Boateng zabio. Eeeee da nije rukom igrao, lopta bi završila prema tribinama... Aaaaa a šta ovo nisi spomenuo i još zaboravih 100% jedanaesterac na Pedru...

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 sljedeća posljednja (1)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se