Pismo čitateljice: 'Javljam vam se iz obećane zemlje - Hrvatske!'

U redakciju Dnevnik.hr javila se čitateljica s pismom u kojem je ironično zaključila da živi u obećanoj zemlji te se pita - 'ako Vlada krši prava radnika, što li će tek raditi privatni poslodavci?'.

kan Prije 1 godine

držana službenica sa plaćom od 4500 kuna se žali nezaposlenom puku...a i popriličnom broju zaposlenih koji su zadnju plaću vidjeli na božić 2011....da joj plaća kasni 11 dana ?

Prijavi zloupotrebu

ekskreti Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

ekskreti Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

t-ina Prije 1 godine

@ekskreti : a vidimo da vama Srbima cvatu ruže.....xaxaxaxa

Prijavi zloupotrebu

slavk Prije 1 godine

Tebi ništa, a nama jebu mater već 2 desetljeća. Smeće HDZovsko ili SDPovsko. Nije da nevolim državne službenike nego nevolim smeće od ljudi koje se zapošljava po političkim linijama a ti si jedna od njih jer si iz porezne.

Prijavi zloupotrebu

Analena8 Prije 1 godine

O tragedije, stigla joj opomena, 11 dana kasni placa hahaha... I sta se ide usporedivati s privatnicima, jel nama po defaultu mora biti gore!? Ti drzavni sluzbenici se lijena uhljebljena stoka, a ne razumijem kako se samo ima drskosti jadati i vrhunac svega je da je naslova vijest sto im kasni placa... big deal, neka se naviknu...

Prijavi zloupotrebu

crobinud Prije 1 godine

Državne službe ˝spavaju˝ na krilima kupovanja socijalnog mira, ali dugovi rastu i rastu, neotplativi po trenutnom modelu! Ubrzo će se promijeniti ploča, nećete dugo čekati. Pogledajte malo zemlje u okruženju nije teško prepoznati da će nas ubrzo opaliti ko čavao čekićem.

Prijavi zloupotrebu

Johanes Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

Johanes Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

crobinud Prije 1 godine

Stižu nove mjere štednje, narod će pokušati natjerati na kako oni to vole nazivati rigorozne mjere štednje jer znate ipak banksteri su njihovi gospodari a mi smo stoka sitnog zuba koju kao i u susjednim zemljama namjeravaju zgaziti do kosti.

Prijavi zloupotrebu

Ametist Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

sBo Prije 1 godine

@Ametist krade net od nekog prek wirelessa :-)

Prijavi zloupotrebu

south Prije 1 godine

@Sinisa Hranic

Kladim se da je ovo pismo napisala tijekom radnog vremena, nakon što je popila kavu, pročitala novine i pročitala sažetak večerašnje epizode Sile i Sulejmena Veličanstvenog...I s time da je efektivno radila 2h, ako i to. Bolje da je šutjela.

Ljetos na šalteru Fine - Vukovarska čekam ispis dugova i gledam i gledam i ne vjerujem, da li dobro vidim. Da jako dobro. Ovo što je Siniša opisao gledam pojačano × 10 - plava gospodja u godinama - očito neka nadređena - čita naglas recepte, smijulji se, nezna što bi sa sobom, ometa čitajući one koji iole nešto rade a vidim dodvoravaju joj se, pijucka sokić i tako to -- živila rvacka!!

Prijavi zloupotrebu

Max Maxymus Prije 1 godine

ova ženturača me je pravo uzrujala.Nedavno sam bio u poreznoj radi neke potvrde i na šalteru sjedi koka da ti pamet stane.Dođem ja i pitam da mi izda potvrdu o porezu za prošlu godinu a ona blenila i ne zna što da mi traži.Ja kažem evo oib pa mi izdajte potvrdu ali ona i dalje ne zna što treba.Ja već iživciran kažem joj da tko ju je zaposlio ako ne zna što treba i da li je tu samo za ukras ili treba nešto i znati.Ona na to pocrveni i uzmuca se pa,pa ja sam tek počela raditi jučer,nisam još radila na ovom mjestu i slično te na to dođe jedan djelatnik kojeg znam otprije i kaže joj:ajd ustani odatle,evo ti ovi papiri i odnesi to gore na kat u sobu 105 i uzmi pauzu.Kada je otišla čovjek mi kaže da je došla raditi prije par dana preko neke veze ali da nema pojma o ničemu,da je najvjerojatnije kara neki šef iz uprave.Čovo mi je u roku 25 sekundi izdo potvrdu i ja ošo.

Prijavi zloupotrebu

ekskreti Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

ekskreti Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

thelordofduke Prije 1 godine

Draga državna službenice,u ime svih nas sa biroa za zapošljavanje i onih malobrojnih što još rade,šute i trpe gaženja privatnika-vampira,znajte da smo svim srcem uz Vas i Vaše kolege.

Prijavi zloupotrebu

Analena8 Prije 1 godine

@Max Maxymus :

Ova tvoja nema dobru vezu, ako ju je postavio da radi direkt sa strankama i na poreznim uvjerenjima, e ova koja se zali, ta je dobra, ona spasava sarane i jestive zivotinje, i onda joj placa kasni 11 dana.... najbolje da pojede par sarana za smirenje

Prijavi zloupotrebu

BOBI Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

BOBI Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se