Svjetliji od punog Mjeseca: Ovaj komet pamtit ćete do kraja života!

Trenutno se na noćnom nebu može vidjeti samo kao slabo svjetleća točkica i uz pomoć teleskopa, no svjetski astronomi s velikim iščekivanjem prate njegovu putanju. Do kraja godine, čitav svijet će znati za njega - komet Ison.

vjetar2 Prije 6 mjeseci

cool!

Prijavi zloupotrebu

LokiXTX Prije 6 mjeseci

Kad nas opizdi SVI čemo ga pamtit do kraja života!

Prijavi zloupotrebu

onjko1 Prije 6 mjeseci

"svijetliji"..."smijeru"....a onda sam očekivao i "mijesec"....fakat ne držim do gramatike al ovo bode u oći

Prijavi zloupotrebu

kukuruz1900 Prije 6 mjeseci

jedva čekam napraviti koju fotku :)

Prijavi zloupotrebu

duhonja Prije 6 mjeseci

full HD kamera čeka..snimljeno je i pomračenje Sunca u Mađarskoj,na balatonu,..bilo je 100%tno..

Prijavi zloupotrebu

kukuruz1900 Prije 6 mjeseci

onjko1 i ja fakat držim do gramatike, ali fakat mi više smeta ovo tvoje fakat nego gramatičke greške u tom tekstu. fakat.

Prijavi zloupotrebu

onjko1 Prije 6 mjeseci

ako je fotka dozvoljeno onda je i fakat ....i fakat sorry ak te to nasekiralo i u bed bacilo ...nisam štel al se zgodilo....viš ok je when mi tako shitamo u chatu ali netko whu piše članak mora bi imati zercu više edjukejšna

Prijavi zloupotrebu

duhonja Prije 6 mjeseci

Onjko je GRAMMAR NAZI.. :PPPP

Prijavi zloupotrebu

duhonja Prije 6 mjeseci

Pomrčenje Sunca je neš pravo..TO treba doživjeti..

Prijavi zloupotrebu

onjko1 Prije 6 mjeseci

@duhonja : igzekli...not

Prijavi zloupotrebu

duhonja Prije 6 mjeseci

@onjko1 : its đast džouk.. ;)

Prijavi zloupotrebu

kasiopea Prije 6 mjeseci

da to nije onaj komet o kojem su pričali Kasiopejci nakon onog u Rusiji? Pomolite se kad ga vidite doči će sa svojim "prijateljima", bit će veći i jači od prijašnjeg?

Prijavi zloupotrebu

duhonja Prije 6 mjeseci

@kasiopea : ti si stvarno zabrijala.. :)))

Prijavi zloupotrebu

zlocko9 Prije 6 mjeseci

758.Vrijeme da se komet pojavi, o čemu sam govorio, kada će ljudi vjerovati da postoje dva sunca, se primiče

Subota 6, Travnja 2013, 17:00 sat

Moja ljubljena kćeri, zvijezde će se uskoro promijeniti i vrijeme da se komet pojavi, o čemu sam govorio, kada će ljudi vjerovati da postoje dva sunca, se primiče. Uskoro će čovječanstvo svjedočiti čudesnom prizoru, kada će se čuti zvuk grmljavine i učinit će se kao da će se dva sunca sudariti.

Zrake Mog Milosrđa pasti će na svaku ljudsku dušu, uključujući i na one koji će biti zaslijepljeni Svjetlošću, toliko su tamne njihove duše. Kada se začuje zvuk grmljavine, tihi spokoj će se spustiti na zemlju i mirnoća će biti zaglušujuća. Nijedan zvuk neće se čuti - samo zvuk Mog Glasa otisnut na jadnim dušama.

Ja ću biti poput zrake sunca, koja će učiniti da svaka pogreška, svaki grijeh i krik očaja, postanu jasno vidljivi u očima grešnika.

Jad i duboki osjećaj tuge osjetit će se u srcima ljudi, kada se nađu licem u lice sa stanjem svoje duše. Sve će stati na petnaest minuta, a zatim će se život nastaviti kao i dotad, kao da se to čudo nije ni dogodilo. Za one, čije je duše dirnula Istina, život neće moći, niti će više ikada biti isti kao prije. Oni će tada slijediti Mene, Moj Nauk i preobratit će se u milijardama.

Moje će Poruke postati njihova svakodnevna hrana i uz Moju Presvetu Euharistiju, neće im više ništa trebati. Postati će tako jaki da im ništa neće moći stati na put, ništa ih neće zastrašiti, niti ih usporiti, dok budu marširali u Mojoj preostaloj vojsci prema Mom Novom Raju.

Ostalima će biti rečeno da je Upozorenje uzrokovao poremećaj u zemljinoj atmosferi, i takvo olako objašnjenje će se prihvatiti. No, to će biti laž, jer oni ne žele priznati Postojanje Boga. Jer da tako nešto učine, ne bi bili u mogućnosti dovršiti svoj plan i zavesti svijet da prihvati prazna antikristova obećanja.

Kada se Božja čuda osvjedoče u tako veličanstvenim razmjerima, znajte da je Moj plan da dovedem čovječanstvo u kraljevstvo spasenja u završnoj fazi.

Idite, Moji vjerni sljedbenici, i uvijek vjerujte Mom obećanju da ću spasiti sve duše. Moje je milosrđe veliko i Moja Snaga svemoguća.

Vaš Isus

Prijavi zloupotrebu

zlocko9 Prije 6 mjeseci

guglaj ...knjiga-istine

Prijavi zloupotrebu

Prki600 Prije 6 mjeseci

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

zlocko9 Prije 6 mjeseci

658. Bog Otac: Uskoro će se vidjeti novo svjetlo, novo sunce četvrtak, 27 prosinac, 2012 @ 6:20

Moja najdraža kćeri, ovo je poruka velike nade za svu Moju djecu.

Vrijeme je promjena, kao što je prorečeno, kada će zemlja skrenuti; planete će se promijeniti (putanje) ,a klima više neće biti predvidljiva , je pred vama.

Moja Velika Snaga se sada očituje u raju kao i na zemlji, dok vodim bitku protiv mojih neprijatelja. Sotona i njegovi demoni su poraženi, ali oni će podići strašnu obranu. Sa sobom oni usisavaju moju siromašnu djecu čije srca su ispunjena političkim i svjetovnim ambicijama, u igranju uloga kako da oni pokušavaju razapeti moju djecu.

Čovjek je slab. Čovjek se da lako zavesti. Zbog njegove sljepoće do istine utvrđene od mene od početka stvaranja, čovjek vjeruje u laži. On vjeruje da su laži “ispljunute” od strane zloga, jer on je privučen obećanjima moći i užitka.

Moja djeca moraju priznati slavu i sjaj svjetla Mog Kraljevstva. Ti moja kćeri vidjela si ovo svjetlo, a ti znaš kako je snažno. Znaš i moć Boga te kako te to obuhvaća. Možete li zamisliti kako će to biti kada se moj novi Raj pokaže? Ti si moja kćerii ugledala , ali samo mali dio te slavne i svjetlucave Svjetlosti.

To je važno za dobrodošlicu svjetla mog Sina u vašim srcima. Kada ga pozovete da vas spasi i odvede u Njegovo Presveto Srce Isusovo, vi ćete osjećati to svjetlo.

Svjetlost Nove Zore – Novog Doba - polako, ali sigurno, osvjetljuju svijet. Uskoro će se novo svjetlo, novo sunce, moći vidjeti. Biti će veće i biti će razlogom silnog divljenja.

To je znak Moje moći i moga veličanstva. To će biti čudo i dokazati će da čovjek u potpunosti ne razumije tajnu stvaranja.

Samo Ja, Bog i kreator Svemira, zapovjedam svime. Svemu sto će biti. Svemu sto može biti. Nitko, ni jedan znanstvenik, ne može riješiti ove najsvetije tajne jer to nije za čovjeka da to razumije u ovom trenutku.

Čuda Moje Kreacije i snaga Moje moći, biti će prikazana svijetu. Neka nitko ne napravi pogrešku i povjerujuje da Sotona i njegovi zli sljedbenici imaju nekakvu moć za čudesa koje sam Ja stvorio za svako pojedino biće. Obećao sam vam otkriti istinu, tako da moja djeca, mogu obrisati paučinu koja im pokriva oči.

Kad dođe dan istine i napokon bude prihvaćena s vaše strane, Ja ću vam dati najsjajnije bogatstvo, milosti i život kakav vi nikada ne bi mogli predvidjeti, jer to je izvan vaše mašte.

Sretan sam da vam priopćim danas ovu poruku nade. Nadam se da vam ona donosi puno sreće i mira.

Moj obećanje, da vas dovedem do konačne baštine postaje stvarnost, uskoro.

Vaš Ljubljeni Otac,Bog Svevišnji

Prijavi zloupotrebu

zlocko9 Prije 6 mjeseci

104. Dvije komete će se sudariti, Moj križ će se pojaviti na crvenom nebu

Nedjelja 5. lipnja, 2011 @ 16:30

Moja predraga kćeri, vrijeme se bliži. Upozorenje je sada blizu. S velikom ti tugom moram reći da mnoge duše neće slušati ove poruke o Upozorenju. Moje Riječi nemaju odjeka. Zašto ne žele slušati? Ne samo da im dajem Moj veliki Dar Milosrđa kada ću izliti Moje Milosti širom svijeta, nego ih također pokušavam pripremiti za ovaj događaj. Mnogi milijuni grješnika radovat će se kada im bude pokazano Moje veliko Milosrđe. Drugi neće dobiti priliku da se na vrijeme otkupe, jer će umrijeti od zaprepaštenosti.

Moja kćeri, moraš učiniti sve što možeš kako bi upozorila svijet. Jer će ovaj veliki događaj sve zaprepastiti. Vidjet će velike znakove na nebu prije nego se Upozorenje dogodi. Zvijezde će se sudariti takvim udarom da će ljudi pomiješati osobitost koju vide na nebu s katastrofom. Sraz kometa imat će za posljedicu veliko crveno nebo i znak Moga Križa svi će vidjeti širom svijeta. Mnogi će biti zastrašeni. Ali Ja kažem, radujte se, jer ćete po prvi put u svojim životima vidjeti istinski Božji Znak koji predstavlja velike novosti za grješnike posvuda.

Kada vidite Moj Križ, tada ćete znati da je Moje Veliko Milosrđe svima dano, Moja draga djeco. Jer sam zbog duboke trajne Ljubavi koju imam za vas svojevoljno umro na Križu da vas spasim. Kada vidite križeve na nebu tijekom Upozorenja, znat ćete da je to znak Moje Ljubavi prema vama.

Molite, Moje odane pristase , da se vaša braća i sestre također raduju kada im se pokaže dokaz Mojeg postojanja. Molite da prihvate, da je ovo prilika da postignu otkupljenje u Mojim Očima. Da ovaj veliki čin Milosrđa spasi njihove duše, ako Mi dopuste da im pomognem.

Bit će vam pokazano kako je to umrijeti u smrtnom grijehu

Upozorenje će biti pročišćavajuće iskustvo za sve vas. Dijelom bi moglo biti neugodno, osobito za one u teškom grijehu. Jer će vam po prvi put biti pokazano kakav je to osjećaj kada Božje Svjetlo nestane iz vašeg života. Vaše će duše osjetiti napuštenost koju osjećaju oni koji umru u smrtnom grijehu. Te jadne duše koje su prekasno zamolile Boga da im oprosti za grijehe. Zapamtite, važno je da vam dopustim da osjetite prazninu duše. Jer samo tada ćete konačno shvatiti da ćete bez Božjeg Svjetla u vašim dušama prestati osjećati bilo što. Vaša duša i tijelo bit će samo prazne posude. Čak i grješnici osjećaju Božje Svjetlo, jer je On prisutan u svakome od svoje djece na zemlji. Ali kada umrete u smrtnom grijehu, ovo Svjetlo više ne postoji.

Pripremite se sada za ovaj veliki događaj. Spasite duše dok možete. Jer tek kada vas Božje Svjetlo napusti konačno ćete shvatiti prazninu, jalovost i tamu koju sotona nudi, punu muke i užasa.

Obnovite svoje duše. Radujte se sada, jer će vas Upozorenje spasiti i dovesti vas bliže Mom Svetom Srcu. Dočekajte dobrodošlicom Upozorenje. Jer tada će vam biti dan dokaz Vječnog Života, a znate koliko je to važno.

Vaš ljubljeni Spasitelj

Isus Krist

Prijavi zloupotrebu

Josip Hren Prije 6 mjeseci

vjera je realna,religija je opasna.

Prijavi zloupotrebu

iamim Prije 6 mjeseci

it means only one thing......dragons!

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 2 3 sljedeća posljednja (4)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se