VIDEO: Na tavanu ilegalno držao cijeli arsenal oružja!

Između godinu i pet godina zatvora mogao bi dobiti 64-godišnjak iz Drenovaca u blizini Županje u čijoj je kući policija prošlog tjedna pronašla arsenal skrivenog oružja.

Drug_Tito Prije 1 godine

AJde ovo više-manje.....tipičan idiot,reklo bi se.........zbog priguđivača bi ja njega u vrelo ulje !

Prijavi zloupotrebu

makinalac Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

Nane Grebnice Prije 1 godine

@makinalac : i ja sam vise manje tu blizu samo sa druge strane granice i kd nas je isto tako pa svatko ima negdje nesto skriveno netko manje netko vise...

Prijavi zloupotrebu

Ivan Peric Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

makinalac Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

tekken_lord Prije 1 godine

JES VIDIO JE STARI ZAJEBAN!

Prijavi zloupotrebu

makinalac Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

vala Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

spacesynth Prije 1 godine

@makinalac :

Pozdrav dobri čovječe. :D

Prijavi zloupotrebu

RT-2UTTKh Prije 1 godine

Ajde sad ljude kaznjaju zbog par puskica,a kad je trebalo braniti hrvatsku onda je bio dobar.Nego cuvajte vi oruzije i dobro ga nauljite,trebace nam uskoro. Buducnost nam je crna.

Prijavi zloupotrebu

makinalac Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

Baro Pavic Prije 1 godine

ne razumijem cemu toliko oruzje...a svi su amnestirani da ga vrate pojedini sto pricaju trebat ce..hrvatska je slobodna drzava i mislim da oruzja ima dovoljno istina ..devedesetih nije bilo dovoljno ali oruzje sada momentalno nije potrebno ja znam da ce ovo neko pogresno shvatit jer sam u austriji i nisam bijo u ratu a mjestanin sam opcine Drenovci ....ali imao sam u tom nesretnom ratu ...oca i troicu brace da znam da imaju zaostalo oruzje iz rata i njima moj savjet bi bijo da ga vrate

Prijavi zloupotrebu

marica9 Prije 1 godine

Postoji li mogucnost dogovora sa Uskokom , da bi covjek dobio nekakvu kaznu za opce dobro , kao Cobankovic ! ? O , oprostite , sad sam se sjetio , pa on je posjedovao malu vrijednost od koje nitko nema koristi , " pet godina " odmah , samo zato sto kad radis kriminal , onda kradi i to barem 50 do 100 miliona ili vise , da i "organi " imaju koristi ! " Ovo ti je savjet kako trebas raditi u buduce , a i drugima " samo stobom ljudi imaju puno posla , bez ikakve koristi ! " Stid neka te bude " !

Prijavi zloupotrebu

Damir Kovačević Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

Dinotaur Rex Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

obmafff Prije 1 godine

Puče thompson, kalašnjikov, a i .... baci bombu, goni bandu preko izvora!!!!! ovu iz banskih dvora, pantovčaka, hrvatskih službi, policije, pravosuđa, novinarstva, radija, televizije, kamenjarke, kamenjare...

Prijavi zloupotrebu

Branko Čižmak Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

caruga Prije 1 godine

Prijavi zloupotrebu

Jakob--- Prije 1 godine

Mora ilegalno kad mu ne daju legalno...

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 sljedeća posljednja (1)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se