VIDEO: Na tavanu ilegalno držao cijeli arsenal oružja!

Između godinu i pet godina zatvora mogao bi dobiti 64-godišnjak iz Drenovaca u blizini Županje u čijoj je kući policija prošlog tjedna pronašla arsenal skrivenog oružja.

Drug_Tito Prije 11 mjeseci

AJde ovo više-manje.....tipičan idiot,reklo bi se.........zbog priguđivača bi ja njega u vrelo ulje !

Prijavi zloupotrebu

makinalac Prije 11 mjeseci

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

Nane Grebnice Prije 11 mjeseci

@makinalac : i ja sam vise manje tu blizu samo sa druge strane granice i kd nas je isto tako pa svatko ima negdje nesto skriveno netko manje netko vise...

Prijavi zloupotrebu

Ivan Peric Prije 11 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

Prijavi zloupotrebu

tekken_lord Prije 11 mjeseci

JES VIDIO JE STARI ZAJEBAN!

Prijavi zloupotrebu

Prijavi zloupotrebu

vala Prije 11 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

spacesynth Prije 11 mjeseci

@makinalac :

Pozdrav dobri čovječe. :D

Prijavi zloupotrebu

RT-2UTTKh Prije 11 mjeseci

Ajde sad ljude kaznjaju zbog par puskica,a kad je trebalo braniti hrvatsku onda je bio dobar.Nego cuvajte vi oruzije i dobro ga nauljite,trebace nam uskoro. Buducnost nam je crna.

Prijavi zloupotrebu

Prijavi zloupotrebu

Baro Pavic Prije 11 mjeseci

ne razumijem cemu toliko oruzje...a svi su amnestirani da ga vrate pojedini sto pricaju trebat ce..hrvatska je slobodna drzava i mislim da oruzja ima dovoljno istina ..devedesetih nije bilo dovoljno ali oruzje sada momentalno nije potrebno ja znam da ce ovo neko pogresno shvatit jer sam u austriji i nisam bijo u ratu a mjestanin sam opcine Drenovci ....ali imao sam u tom nesretnom ratu ...oca i troicu brace da znam da imaju zaostalo oruzje iz rata i njima moj savjet bi bijo da ga vrate

Prijavi zloupotrebu

marica9 Prije 11 mjeseci

Postoji li mogucnost dogovora sa Uskokom , da bi covjek dobio nekakvu kaznu za opce dobro , kao Cobankovic ! ? O , oprostite , sad sam se sjetio , pa on je posjedovao malu vrijednost od koje nitko nema koristi , " pet godina " odmah , samo zato sto kad radis kriminal , onda kradi i to barem 50 do 100 miliona ili vise , da i "organi " imaju koristi ! " Ovo ti je savjet kako trebas raditi u buduce , a i drugima " samo stobom ljudi imaju puno posla , bez ikakve koristi ! " Stid neka te bude " !

Prijavi zloupotrebu

Damir Kovačević Prije 11 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

Dinotaur Rex Prije 11 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

obmafff Prije 11 mjeseci

Puče thompson, kalašnjikov, a i .... baci bombu, goni bandu preko izvora!!!!! ovu iz banskih dvora, pantovčaka, hrvatskih službi, policije, pravosuđa, novinarstva, radija, televizije, kamenjarke, kamenjare...

Prijavi zloupotrebu

Branko Čižmak Prije 11 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

caruga Prije 10 mjeseci

Prijavi zloupotrebu

Jakob--- Prije 10 mjeseci

Mora ilegalno kad mu ne daju legalno...

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 sljedeća posljednja (1)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se