Profesor anatomije priznao da je prodavao ispite, nagodio se s USKOK-om

Na zagrebačkom Županijskom sudu prihvaćena je nagodba profesora anatomije Zlatka Kelovića s USKOK-om, kojom je on u zamjenu za zatvorsku kaznu i vraćanje novca od navodnog mita za ispite, priznao optužbe o prodaji ispita.

pedernisam Prije 1 godine

ajde i nekako da se prodaju ispiti iz nekih bezlazlenih predmeta ali iz anatomije....pa ovo nema u picki materinoj...

Prijavi zloupotrebu

san_ca_san Prije 1 godine

Desilo se u Zagrebu?! Ma neeeee.... Gdje li je sada forumašica CICKOVA...

Prijavi zloupotrebu

simonsays0961 Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

Ivan Karačić Prije 1 godine

2 500 eura!!?!?! Hahahahaha... ovo mi je uljepšalo dan

Prijavi zloupotrebu

plavicro Prije 1 godine

a one stanove ,aute ,garderobu ,skijanja ,ljetovanja je zaradio POŠTENIM radom da nije to jadno majko moja

Prijavi zloupotrebu

RUFFO Prije 1 godine

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

leozgd1 Prije 1 godine

Zanima me samo kome mora vratiti spomenutih 2500 eura?!Vjerojatno onima koji su mu isti iznos i dali jer država mu to nije dala pa da mora državi to i vratiti...to se po istom kaznenom zakonu koji je ista država donjela zove iznuda

Prijavi zloupotrebu

fb_100004166890130 Prije 1 godine

A što je sa diplomama? Liječnici ostaju liječnici?

Prijavi zloupotrebu

zvezda1 Prije 1 godine

Baš me zanima koji to zakoni dozvoljavaju skoro svakom prevarantu i lopovu da se može tako lako nagodit tu čini mi se opet neko profitira ito masnu lovu! Kakve mi to profesore imamo kad nam učenike uče da varaju i obmanjuju državu ,narod a po mojem verovatno i svoje roditelje jer mi je još uvjek teško poverovat da roditelji to podržavaju (mislim na savjesne ako još uvjek postoje oni ) pošto ovaj profa nema savjesti a ni obraza sramota ga može biti!

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 sljedeća posljednja (1)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se