Profesor anatomije priznao da je prodavao ispite, nagodio se s USKOK-om

Na zagrebačkom Županijskom sudu prihvaćena je nagodba profesora anatomije Zlatka Kelovića s USKOK-om, kojom je on u zamjenu za zatvorsku kaznu i vraćanje novca od navodnog mita za ispite, priznao optužbe o prodaji ispita.

pedernisam Prije 11 mjeseci

ajde i nekako da se prodaju ispiti iz nekih bezlazlenih predmeta ali iz anatomije....pa ovo nema u picki materinoj...

Prijavi zloupotrebu

san_ca_san Prije 11 mjeseci

Desilo se u Zagrebu?! Ma neeeee.... Gdje li je sada forumašica CICKOVA...

Prijavi zloupotrebu

simonsays0961 Prije 11 mjeseci

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

Ivan Karačić Prije 11 mjeseci

2 500 eura!!?!?! Hahahahaha... ovo mi je uljepšalo dan

Prijavi zloupotrebu

plavicro Prije 11 mjeseci

a one stanove ,aute ,garderobu ,skijanja ,ljetovanja je zaradio POŠTENIM radom da nije to jadno majko moja

Prijavi zloupotrebu

RUFFO Prije 11 mjeseci

Komentar uklonio administrator
Prijavi zloupotrebu

leozgd1 Prije 11 mjeseci

Zanima me samo kome mora vratiti spomenutih 2500 eura?!Vjerojatno onima koji su mu isti iznos i dali jer država mu to nije dala pa da mora državi to i vratiti...to se po istom kaznenom zakonu koji je ista država donjela zove iznuda

Prijavi zloupotrebu

fb_100004166890130 Prije 11 mjeseci

A što je sa diplomama? Liječnici ostaju liječnici?

Prijavi zloupotrebu

zvezda1 Prije 11 mjeseci

Baš me zanima koji to zakoni dozvoljavaju skoro svakom prevarantu i lopovu da se može tako lako nagodit tu čini mi se opet neko profitira ito masnu lovu! Kakve mi to profesore imamo kad nam učenike uče da varaju i obmanjuju državu ,narod a po mojem verovatno i svoje roditelje jer mi je još uvjek teško poverovat da roditelji to podržavaju (mislim na savjesne ako još uvjek postoje oni ) pošto ovaj profa nema savjesti a ni obraza sramota ga može biti!

Prijavi zloupotrebu

prva prethodna 1 sljedeća posljednja (1)

Forum.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice forum.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice forum.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se